Про нас

pro-nasІнформаційний туристичний центр міста Рахів «Гуцульська світлиця» створений у 2004 році, за сприяння Українсько-Швейцарського проекту «Форза» і є активним учасником  у реалізації проектів у туристичній галузі. Центр розробляє та маркую туристичні шляхи на території Рахівського району різної категорії складності. Є ініціатором і співорганізатором  міжнародного вело марафону «Стежками опришків». Центр розташований в місті Рахів, по вулиці Вербник (набережна, біля центрального мосту). Вся інформація туристам надається безкоштовно.

Інформаційний туристичний центр має багаторічний досвід організації подорожей у гори для груп туристів різної категорії складності, а також проведення  пікніків, майстер класів народного ремісництва і кулінарії.  Доброю традицією є проведення виступів гуцульських етноколективів, які вміло розважають гостей нашого краю. Центр організовую трансфери з будь-якого міста Західної України. Поселення туристів проводиться у кращих готелях та садибах Рахівського району. На базі центру функціонує пункт прокату гірськолижного та вело спорядження.

Партнерами туристичного центру є лісові та мисливські господарства Рахівського району, Карпатський біосферний заповідник, гірська рятувально-пошукова служба.